Декор Магазин
Контакти
Декор Магазин
Катерина
romashkakate@gmail.com
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі

Декорування весільного столу наречених у Луцьку

Опис

Декорування весільного столу наречених - дуже важливе завдання. Так як погляди всіх присутніх, в тому числі камери фотографів, будуть націлені на стіл молодят - він повинен бути бездоганним!

Перший етап оформлення весільного столу нареченого і нареченої починається з драпірування столу. У тому ж стилі повинні бути прикрашені і столи гостей. Варіантів існує безліч. За основу береться білий або кремовий відтінок - під колір сукні нареченої. До нього підбирається один або кілька контрастних відтінків, які добре поєднуються між собою. Для основи підійде атлас, для додаткового декору - легка і прозора органза або блискуча, пластична тканина, схожа на шовкову. Квіткові композиції також є невід'ємною частиною весільного декору. Це можуть бути вази з квітами, які стоять з боків столу або невеликі квіткові композиції, якими викладено край столу. Традиційний варіант - витягнута квіткова композиція в центрі столу.

На фоні столу молодят часто фотографуються. Тому потрібно приділити увагу не тільки самому столу, але і стіні або простору, яке знаходиться за ним. Часто тут встановлюють арку, прикрашену кульками, квітами або тканиною. 

Характеристики

Вид услугиоформление интерьера
Способы оплатыбезналичный расчет, наличными

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні послуги

Рубрика каталога Zakupka.com: Услуги свадебного оформления
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх