Декор Магазин
+380 (95) 853-52-22
Весільні тенденції у 2016 році у Луцьку

Весільні тенденції у 2016 році у Луцьку

В оформленні весілля у 2016 році величезне значення відіграє колір. Основою цієї концепції є використання шаблонів з голлівудського романтичного кіно: яскрава виїзна реєстрація на природі або в красивому місці на зразок Замка Любарта у Луцьку, відсутність викупу нареченої, сукні однакового кольору або фасону для подружок нареченої, аксесуари в кольорах весілля, які пропонуються в подарунок гостям. Крім того, відповідно до європейської традиції, наречений і наречена повинні збиратися окремо і окремо ж прибути в РАГС. Також, на європейському весіллі майже завжди грає жива музика: запрошуються групи та ансамблі, які виконують пісні улюблених виконавців нареченого і нареченої.

Ще одна ключова особливість європейського весілля у 2016 році - створення простору для проведення красивої фотосесії для нареченого і нареченої, дружків і подружок. Зазвичай фотосесії проводяться в парку: дерева прикрашають стрічками, паперовими гірляндами, помпонами і ліхтариками, можуть використовуватися гігантські букви і слова. Часто встановлюється арка або завіса, що служать фоном для фото. 

Молоді можуть підготувати оригінальні аксесуари на зразок окулярів, капелюхів, вусів, табличок з фразами і так далі, щоб гості могли вибрати образ за смаком.

Ще одна модний у 2016 році напрям - тематичні весілля. Єврейське весілля, по суті, являє собою класичне святкування - «весілля принцеси», розкішне свято з чудовою сукнею і бенкетом. Найпопулярніші стильові напрями цього сезону пов'язані з «природними» весіллями, що відрізняються простотою і природністю, відсутністю пафосу. Це сільські весілля, кантрі-весілля, весілля-пікніки, а також свята в стилі бохо-шик.

Зазвичай такі свята проводяться тільки для тісного кола друзів, на природі або в незвичайному тематичному ресторані, і не включають в себе традиційне застілля з криками «Гірко!» і розвагами від тамади. Більшість аксесуарів для оформлення весілля можна зробити або прикрасити своїми руками. Дорога сукня не потрібно, прикраси можуть бути найпростішими: в моді етніка і хенд-мейд біжутерія. 

Весільна флористика 2016: модні тенденції.
Найяскравіші і незвичайні тенденції 2016 року пов'язані з флористикою. Оригінальні весільні букети стають дуже популярними. Ось найважливіші тренди:
Використання незвичайних рослин, які б раніше нікому не спало на думку додати в букет. В першу чергу, це сукуленти - рослини з товстим м'ясистим листям, часто кумедних форм. До них відносяться, наприклад, кактуси і алое. У букетах зазвичай використовуються різні види агав.

Використання яскравих, майже непоєднуваних відтінків. При цьому один з відтінків обов'язково повинен відповідати кольору весілля, інакше букет нареченої виявиться «недоречним».

Протилежна тенденція - створення повністю однотонних букетів - білих, пастельних, або, навпаки, дуже яскравих.

Створення букетів з диких квітів, а також кілька «недбалих», «розпатланих» букетів - все це продовження моди на тематичні сільські або бохо-весілля, для яких важлива природність і простота.

Використання длястворенняи букетів нетрадиційних матеріалів - пір'я, намистин, страз, а також ягід, листя, гілочок і інших природних матеріалів.

Оформлення залу на весілля у 2016 році у Луцьку.
Весільні тенденції 2016 року в оформленні залу в цілому схожі з минулорічними. Як і раніше найпопулярнішим способом прикрасити свято є поєднання тканинного і квіткового декору. У моді фігури з живих квітів, використання бантів і драпіровок для стільців, створення тканинно-квіткових композицій для прикрашання столу молодят.

Головна новинка в оформленні залу на весілля - використання простих і відносно дешевих прикрас: паперових помпонів, гірлянд і прапорців, різнокольорових стрічок, повітряних куль.

Це продовження традицій тематичних «природних» весіль. В такому випадку для оформлення також використовують польові квіти, трави, ягоди, гілки та інші природні матеріали. 

Коментарі
Поки немає коментаріїв

Ми в соціальних мережах

Контакти
Декор Магазин
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування