Декор Магазин
+380 (95) 853-52-22
Особливості проведення виїзної церемонії у Луцьку

Особливості проведення виїзної церемонії у Луцьку

Виїзна церемонія проводиться де завгодно, тільки не в РАГСі. Найчастіше для проведення вибирають мальовничі місця на свіжому повітрі, зазвичай міські парки або Замок Любарта у Луцьку. 

Однак у будь-якому разі молоді спочатку офіційно, без помпи, реєструють свої стосунки в РАГСі, а вже потім проводять красиву і урочисту виїзну церемонію для всіх друзів і родичів.

Ведучий виїзної реєстрації виступає в ролі працівника РАГСу. Плюс в тому, що сценарій можна заздалегідь скорегувати відповідно до стилю весілля і уподобаннями молодих.

Музика для виїзної реєстрації шлюбу може бути будь-яка: немає ніяких правил. Все залежить від стилю весілля і вподобань молодят. Вони можуть вибрати веселий рок-н-рол для свого виходу, мелодію, під яку вперше танцювали, красиву музичну тему з фільму, пісню, пов'язану з тематикою весілля і так далі.

Головна проблема виїзної реєстрації - погодні умови. Компромісний варіант - ресторан з виїзною реєстрацією. По-перше, можна провести церемонію реєстрації в самому ресторані: у багатьох є просторі і відповідні для цього гарні приміщення. По-друге, можна вибрати заміський ресторан і вирішувати по погоді: або влаштувати все на вулиці, або перенести свято під дах закладу.

Що потрібно для виїзної реєстрації шлюбу?
По-перше, знайти хорошого ведучого. Від нього залежить успішна організація виїзної реєстрації шлюбу. Саме він створює настрій і допомагає молодим правильно провести церемонію. Крім того, він здатний сам написати промову, яку виголосить під час церемонії. Молоді можуть внести в неї свої корективи до початку церемонії або довіритися йому, щоб красиві і урочисті слова для них самих виявилися сюрпризом.

Варто розповісти ведучому про те, як познайомилися наречений і наречена, смішні випадки з їхнього життя, про їх захоплення та інтереси, щоб промова ведучого була жива і зворушлива.

Під час виїзної церемонії наречений і наречена можуть вимовити на потаємний питання не просто «Так», а клятви, які самі один для одного написали. Це один із західних звичаїв, який користується популярністю у сучасних молодят.

По-друге, потрібно знайти гарне місце. Тут все залежить від пори року. Виїзні церемонії проводяться навіть взимку, але тоді вони проходять не на свіжому повітрі, а в розкішних палацах, зимових садах і інших місцях. 

По-третє, потрібно зробити красиве оформлення. Серед обов'язкових елементів - весільна арка, декорована тканиною і квітами, а також килимова доріжка, по якій пройдуть молодята. Килим можна замінити пелюстками троянд або іншими квітами. Якщо церемонія буде довгою, слід приготувати гарно оздоблені стільці для глядачів.

По-четверте, потрібно продумати дії на випадок дощу і поганої погоди. Є кілька варіантів. Наприклад, можна вручати всім гостям в подарунок парасольки - це буде і весільний сувенір, і аксесуар для фотосесії, особливо доречний для осіннього або весняного весілля. Також можна відразу встановити намет на випадок негоди. Там гості зможуть сховатися, туди ж можна буде перенести фуршетні столи. Можна відразу планувати церемонію так, щоб гості мінімум часу проводили на свіжому повітрі і відразу проходили в намет, де вже накриті столи і буде проводитися традиційний бенкет.

Фуршет на виїзний реєстрації
Оскільки сама виїзна церемонія обходиться дорого - треба заплатити ведучому, оплатити весільне оформлення та аксесуари - молоді часто обмежуються невеликим фуршетом і не запрошують гостей в ресторан. Це розумне і сучасне рішення: далеко не всім парам подобаються посиденьки в ресторані в традиційному форматі, зазвичай за таку форму виступають батьки, тоді як молоді віддають перевагу більш оригінальним та сучасним варіантам.

Фуршет - це розумний і бюджетний компроміс. З одного боку, ви пригощаєте гостей і виступаєте як привітні господарі свята. При цьому дотримуються всі ритуали: у гостей є можливість вручити молодим подарунки і вимовити тости, ведучий може провести кілька конкурсів, а самі молоді встигнуть вручити подарунки всім, хто завітав на свято.

З іншого боку, ви економите на ресторані, до того ж отримаєте можливість відразу після фуршету відправитися додому відпочивати, а не сидіти в задушливому залі доти, поки останній гість не піде додому. 

Та у всього є свої плюси і мінуси. Ось головні плюси виїзної реєстрації:

це красиво і незвично;
ви можете зробити все так, як вам подобається: фантазію ніщо не обмежує, жодне виїзне весілля не схожа на інше;
ви отримуєте красиві і яскраві весільні фото;
ви можете влаштувати тематичну або костюмовану реєстрацію і навіть надіти костюм на ведучого.
Звичайно, у виїзній церемонії реєстрації є і свої мінуси:

погода може зіпсувати свято;
виїзна церемонія обходиться дорожче, ніж в РАГСі.

Коментарі
Поки немає коментаріїв

Ми в соціальних мережах

Контакти
Декор Магазин
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування