Декор Магазин
+380 (95) 853-52-22
Оформлення весільного залу за допомогою тканини у Луцьку

Оформлення весільного залу за допомогою тканини у Луцьку

Оформлення залу починається з вибору колірної і стильової концепції. Зазвичай домінує один яскравий колір, який молоді вибирають в якості основного кольору весілля, його доповнюють контрастні, добре поєднуються з основним кольором, а також більш світлий відтінок того ж кольору або білий. Наприклад, оздобу на весільному столі можна зробити з тканини основного кольору, серветки - з відрізів контрастних відтінків, а саму скатертину - з тканини нейтрального кольору.

Існує кілька традиційних варіантів використання тканин, які застосовуються майже завжди. По-перше, це декор столу молодят. Як правило, це красиво складена спідничка, доповнена квітковими та іншими прикрасами, а також створюють над столом фон, коли тканинами оформляють простір за столом.

По-друге, це прикраси для стільців. Для весілля в красивому банкетному залі з хорошими меблями буде досить легких бантів в кольорах весілля. Якщо стільці неоднакові і не дуже гарні, або мають невідповідний колір, на них також надягають чохли. Як правило, для виїзних церемоній використовуються легкі пластикові стільці: самі по собі вони виглядають занадто просто і без смаку для красивої церемонії, тому без декору не обійтися. Чохли можна пошити або сформувати з відрізків тканини, закріплюючи їх шпильками.

Важливу роль відіграє тканинне оформлення гостьових столів. Найпростіший спосіб - використання скатертини, пастельних тонів і яскравих серветок. З серветок яскравого відтінку створюють фігури, або прикрашають білі серветки стрічками контрастного відтінку. Якщо гості сидять по периметру всього столу, створювати «спіднички» або інший тканинний декор безглуздо, якщо ні - залишається простір для фантазії: витягнуті уздовж залу столи можна прикрашати яскравими тканинами або бантами.

Оформлення весілля тканиною своїми руками
Створення оригінальних композицій з тканини вимагає певного досвіду і умінь. Тому початківцям декораторам варто робити акцент на яскравих кольорах і нетрадиційних, хоча і досить простих рішеннях. Оригінальна ідея - створення тканинних аплікацій, які кріпляться на спідничку столу, які беруться в прокат.

Ще один дуже яскравий і незвичайний варіант прикраси столу молодят - створення спіднички з спіралей. Потрібно витратити багато часу, але сама технологія зрозуміла і проста. Для початку потрібно виміряти стіл, розрахунок такий: для стола довжиною 5 метрів знадобиться близько 15 метрів тканини шириною близько 3 метрів. Потрібна легка напівпрозора тканина - органза, наприклад. На папері малюється шаблон спіралі як зазвичай малюють будиночок равлика - так, щоб в розгорнутому вигляді спіраль була довше висоти столу.

Щоб розрахунок був точним, можна спочатку скласти на папері у вигляді спіралі нитку, яка дорівнює висоті столу і зробити позначки олівцем, а потім обвести. Тканина нарізається на квадратики за розміром шаблону, кілька клаптів накладаються один на одного так, щоб було видно шаблон і зручно було різати. В результаті виходить кілька сотень спіральок однакової довжини і розміру. Їх закріплюють на широкій атласній стрічці. Підсумком кропіткої роботи стає універсальна спідничка, яку можна доповнити квітами або світловим оформленням з гірлянд. Професіонали не вирізають, а випалюють спіралі, щоб краю не обтрепиваются. Однак для одноразової спіднички це робити не обов'язково.

Коментарі
Поки немає коментаріїв

Ми в соціальних мережах

Контакти
Декор Магазин
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування