Декор Магазин
+380 (95) 853-52-22
Декорування весільного столу у Луцьку

Декорування весільного столу у Луцьку

Часто буває так, що велика увага приділяється декору приміщення, а столи для гостей залишаються просто зі стандартною сервіровкою. У таких випадках оздоблення кімнати виглядає досить блідо, незважаючи на всі старання.

Щоб свято дійсно вражало і дарувало гарний настрій, оформлення повинно бути комплексним, витриманим в єдиному стилі. Велике значення має те, яке стилістичне спрямування вибрано для даного свята, як і головна колірна гамма. Найбільш вдалу прикрасу святкового столу можна визначити саме виходячи з цих особливостей. Так, тематичне оформлення свята в стилі вінтаж може бути реалізовано мереживними скатертинами, оригінальними хенд-мейд серветками, свічками, польовими квітами в невеликих вазочках. 

Оздоблення святкового столу може бути здійснене і за допомогою оригінальної сервіровки. На цей спосіб мало звертають увагу, а дарма, адже можливості його майже безмежні. Посуд, а також столові прибори можуть мати як класичну, так і незвичайну форму, забарвлення - все на ваш смак. Але бажано, щоб такі прикраси святкового столу були однаковими для всіх гостей, винятком можуть бути наречені та їхні свідки. 

Святковий стіл декорують також серветкамик, на які викладаються столові прилади, вони можуть бути паперовими або тканинними, додатково декоровані квітами. 

Чудово виглядають кольорові, прозорі і непрозорі, матові і глянцеві скляні предмети: склянки, вази, келихи, чарки, тарілки, свічники. Такі прикраси святкового столу додадуть блиск, сяйво сервіровці.

Коментарі
Поки немає коментаріїв

Ми в соціальних мережах

Контакти
Декор Магазин
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування