Декор Магазин
+380 (95) 853-52-22
Весілля у грецькому стилі у Луцьку

Весілля у грецькому стилі у Луцьку

Для організації такого весілля, перш за все, потрібно подбати про місце проведення. Оскільки, Греція асоціюється з морем, найкращою буде відкрита місцевість, де є багато простору або місце зі сторовинними будівлями в античному стилі.  Наступним, не менш важливим етапом є робота над створенням образу нареченої. Весільні сукні в грецькому стилі мають безліч переваг. На відміну від традиційного вбрання нареченої, вони дуже легкі, зручні і вільні, зовсім не обмежують рухів. Для них характерні високі талії, глибоке декольте і бретелі, які часто зав'язуються стрічками. Також добре виглядають грецькі сукні, що тримаються на одному плечі.

Важливий елемент весільного образу нареченої - зачіска в грецькому стилі. Використовувати обручі, гумки і пов'язки в грецькому стилі зовсім не складно, тому навіть наречена може зробити все сама, без допомоги професійного перукаря. Більш складний варіант - грецька коса, в неї можна вплітати живі або штучні квіти. Також доречним буде розпущене, гарно вкладене волосся, та для такої зачіски необхідний обруч, стрічка чи відповідна по стилю діадема.

Весільні прикраси також відіграють велику роль і повинні бути представлені у грецькому стилі. Найпоширенішими є прикраси з міді, особливо це стосується браслетів, без яких образ не може бути завершеним.

Букет нареченої для весілля в грецькому стилі може бути будь-якими. Не існує якихось правил щодо кольору, або видів рослин. Важливо одне: грецьке весілля повинно бути легким, природним, близьким до природи. І букет повинен бути таким же: використання блискіток, штучних прикрас (метеликів, наприклад, або страз), а також квітів неприродних відтінків буде не доречним. Якщо наречена буде прикрашати волосся квітами, або вінком, то букет повинен відповідати. Вітається використання плюща і лавра. Лавровим вінком, як відомо, нагороджували переможців. А плющ для древніх греків був священною рослиною, він асоціювався з виноградною лозою і вважався рослиною бога Діоніса.

Коментарі
Поки немає коментаріїв

Ми в соціальних мережах

Контакти
Декор Магазин
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування