Декор Магазин
+380 (95) 853-52-22
Як організувати весілля на природі

Як організувати весілля на природі

Якщо ви плануєте весілля з великою кількістю гостей різного віку, найкращим варіантом буде турбаза або кілька будиночків. Це також може бути заміський готель, оточений мальовничим парком або розташований біля лісу. В цьому випадку вам не потрібно буде думати про те, як нагодувати всіх запрошених - з цим впорається кафе турбази, а якщо хтось із гостей старшого віку втомиться, він зможе відпочити в комфортних умовах. Якщо мова йде про весілля тільки для молоді і відносно невеликого числа гостей, можна влаштувати виїзд в дикі місця. Найкраще вибрати рівну галявину у лісі, на березі озера або річки.

Якщо все свято буде проходити на природі, необхідно наперед продумати всі організаційні дрібниці - від оренди біотуалету до установки намету, в якому гості зможуть сховатися в разі поганої погоди. Традиційними елементами оформлення весіль на природі є арка, декорована тканиною, квітами та повітряними кульками, столик для реєстрації, за яким стоїть ведуча, а також доріжка, по якій наречений та наречена підуть до вівтаря. Це може бути справжня килимова доріжка, або доріжка, створена з пелюсток троянд. Уздовж проходу можна поставити вази з квітами, свічки або ліхтарики, якщо церемонія проходитиме в темний час доби, а також інші прикраси. Гості можуть стояти вздовж доріжки, або сидіти на стільцях.

Так само, як і стільці, повинні бути прикрашені столи, на яких буде приготовлене частування для гостей. Зазвичай їх декорують тканиною і квітами. Однак перевага проведення церемонії на природі в тому, що вона не формальна, поза рамками і умовностями. Тому проста біла скатертина і букети зі свіжих або засушених польових квітів будуть достатньою прикрасою.

Також потрібно подумати про декор самого простору, в якому буде проходити святкування. Можна протягнути між деревами гірлянди з квітів, паперу або ліхтариків. Красиво виглядають різнокольорові атласні стрічки, що розвіваються на вітрі. Арка з стрічок може замінити традиційну арку з квітів.

Коментарі
Поки немає коментаріїв

Ми в соціальних мережах

Контакти
Декор Магазин
Україна, Волинська обл., Луцьк, пр. Соборності, 11 л на мапі
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування